Відділення наркологічних профілактичних оглядів спеціалізується на проведенні оглядів, націлених на виявлення залежності від алкоголю, токсичних і наркотичних речовин. Успішним свідченням проходження огляду є видача сертифіката наркологічного огляду форми 140 / О. Огляд проводять висококваліфіковані лікарі з вищою категорією і досвідом більш 15 років швидко і якісно, ​​під час огляду у клієнта береться аналіз. Всі клієнти, які звертаються за оглядом, проходять перевірку через базу даних про те, чи перебувають вони на обліку чи ні.

Проведення наркологічного профілактичного обстеження осіб, які звертаються за сертифікатами з метою виявлення та профілактики наркологічних захворювань за програмою «АУДИТ».
Приймає участь у впровадженні та підтримки в КНП «КМНКЛ «Соціотерапія» СУЯ відповідно до вимог стандартів ДСТУ ISO 9001, контроль за реалізацією вимог СУЯ в підрозділі.

При проходженні огляду при собі необхідно мати:

Для громадянина України:
• внутрішній паспорт громадянина Украни
• довідка від лікаря-нарколога з місця реєстрації про те, що пацієнт не перебуває на диспансерному обліку (для іногородніх)
• довідка переселенця (для внутрішньо переміщених осіб)

Для громадян інших країн:
• паспорт з нотаріально завіреним перекладом на українську мову

Оплата за огляд проводиться на місці шляхом оплати банківською картою.

Жолудева Людмила Анатоліївна

Завідувач відділенням наркологічних профоглядів

Відділення наркологічних профілактичних оглядів знаходяться за адресами:

вул. Ентузіастів 49, Київ, 02000

+38(044) 353-67-62

+38(093) 448-57-16

вул. Йорданська 26, Київ, 04210

+38(093) 007-39-61