Відділення психіатричних оглядів КНП «КМНКЛ «Соціотерапія» забезпечує виконання вимог законодавства України щодо проведення обов’язкових попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин особам, які будуть виконувати чи виконують окремі види діяльності з особливими вимогами до стану психічного здоров’я. Зазначені психіатричні огляди проводяться в порядку, затвердженому наказом МОЗ України від 18.04.2022  № 651 «Про затвердження Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин». Перелік медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи або оточуючих затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 р. № 577.

Процедура огляду включає в себе психіатричний огляд лікарем-психіатром, лабораторне тестування крові, а також тестування сечі на наявність наркотичних засобів і психотропних речовин. Огляд проводять висококваліфіковані лікарі з вищою кваліфікаційною категорією і досвідом роботи більш 15 років швидко і якісно, забір зразків крові та сечі у клієнта відбувається під час огляду. Всі клієнти, які звертаються за оглядом, проходять перевірку через комп’ютерну базу даних про те, чи зверталася вони за психіатричною (наркологічною) допомогою до закладів з надання психіатричної допомоги.

За результатами проведення огляду особі видається Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин за формою первинної облікової документації № 100-2/о, що також затверджена наказом МОЗ України 18.04.2022 № 651.

При проходженні огляду при собі необхідно мати:

Для громадянина України:
• документ, що посвідчують особу, – паспорт або інші посвічувальні документи, шо підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи відповідно статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Для громадян інших країн:
• паспорт з нотаріально завіреним перекладом на українську мову

Оплата за огляд проводиться на місці шляхом оплати банківською картою.

Жолудева Людмила Анатоліївна

Завідувач відділенням психіатричних оглядів

Відділення психіатричних оглядів знаходяться за адресами:

вул. Ентузіастів 49, Київ, 02000

+38(044) 353-67-62

+38(093) 448-57-16

вул. Йорданська 26, Київ, 04210

+38(093) 007-39-61