Ресурси психологічної реабілітації в КНП “КМНКЛ “Соціотерапія”:

Київський міський кризовий центр “Соціотерапія”telegram / facebook

Всеукраїнської програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху “Сервіс УТОГ – послуга перекладу жестовою мовою”

Інтерактивний Гайд Безбар’єрності / Безбар’єрна грамотність

№ п/пРозділиІнформація
1Фізична безбар’єрністьУсі адміністративні та лікувальні підрозділи фізично доступні для всіх соціальних, вікових груп, стану здоров’я, інвалідності, майнового стану, статі.
2Інформаційна безбар’єрністьЗабезпечено переклад жестовою мовою у контактах медичних працівників з пацієнтами звадами слуху, які цього потребують, створено сайт, де надано інформацію про діяльність закладу, працює інтернет-сайт, де можна отримати всю інформацію про діяльність.
3Цифрова безбар’єрністьВ стаціонарних відділеннях пацієнти мають можливість відкритого доступу до швидкісного інтернету через Wi-Fi, для тих, для кого він є критичною необхідністю та умовою для реалізації потреб, які не пов’язані з наданням медичних послуг.
4Суспільна та громадянська безбар’єрністьЗаклад співпрацює з Київським міським центром соціальних служб, НГО суспільних груп, які опікуються проблемами людей із залежністю вад алкоголю (АА), наркотиків (АН, БО «ВОЛНА»), з ВІЛ/СНІДом (МБФ «Альянс громадського здоров’я», «100% життя», БО Фундація АнтиСНІД-Україна), та приймають участь у впровадженні у життя пацієнтів можливостей доступ до суспільно-політичного та культурного життя, фізичного розвитку та самореалізації.
5Гендерна рівністьСтворено рівний правовий статус пацієнтів жінок і чоловіків та рівні можливості для побутових умов перебування в стаціонарних відділеннях та отримання медичної допомоги.
6Нормативна база, документиРозпорядження Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 366-р «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»

Указ Президента України «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні»

Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю

ДБН В.2.2-40_2018 Інклюзивність будівель та споруд.
7Новини
8Результати моніторингівЗа висновками технічного обстеження проведеного уповноваженим експертом, всі приміщення та будівлі відповідають вимогам ДБН щодо доступності їх для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
9Посилання на сторінки «Безбар’єрності»«Довідник безбар’єрності»

ГО «Безбар’єрність»

Мінсоцполітики – «Безбар’єрність»