Сьогодні з нагоди Дня медичного працівника України, головою міста- Віталієм Кличко було нагороджено медаллю співробітника КМКНЛ «Соціотерапія», а саме психолога Київського міського кризового центру «Соціотерапія» Проценко Богдана Олександровича.
Медаллю «Честь. Слава. Держава» Проценко Б. О. нагороджено за мужність та патріотизм боронити нашу державу у лавах ЗСУ!
Дуже пишаємося, що в нашій лікарні працюють такі медичні працівники!
![](https://sociotherapy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363778228_314390034292431_8023528245366320165_n-819x1024.jpg)
![](https://sociotherapy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363779975_314390037625764_1854926999093837253_n-820x1024.jpg)
![](https://sociotherapy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363782633_314390040959097_4294470846105103579_n-817x1024.jpg)