Наркологічне відділення №1

Матеріал з Соціотерапія

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
-
<br>Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
+
<br>Наркологічне відділення №1 має 35 наркологічних ліжок для лікування гострих хворих та реанімаційний блок на 12 ліжок. У відділенні надається медична допомога хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції), які потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках, інтенсивної терапії.
-
<br>Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами,  важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля),
+
<br>Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом, поведінкою хворих та палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у важких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних  реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити  спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної  оксигенації.
-
пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин,  що потребують   не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках інтенсивної терапії.
+
-
<br>Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, а також палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних  реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити  спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної  оксигенації.
+
<br>У відділенні є палата підвищеного комфорту.  
<br>У відділенні є палата підвищеного комфорту.  
<br>У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу.
<br>У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу.
-
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі -  наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
+
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі -  наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
-
<br>Проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
+
<br>Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ «Соціотерапія» для подальшої психосоціальної  реабілітації.
-
<br>Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної  реабілітації.
+

Версія 11:11, 5 липня 2011

НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1


пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
Наркологічне відділення №1 має 35 наркологічних ліжок для лікування гострих хворих та реанімаційний блок на 12 ліжок. У відділенні надається медична допомога хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції), які потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках, інтенсивної терапії.
Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом, поведінкою хворих та палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у важких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.
У відділенні є палата підвищеного комфорту.
У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу. У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ «Соціотерапія» для подальшої психосоціальної реабілітації.