Реабілітаційне наркологічне відділення

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

Перейти до: навігація, пошук

вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696

Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу: індивідуальна та групова психокорекційна робота, патопсихологічне обстеження, музикотерапія, арттерапія, відеотерапія, - раціональна терапія; арт-терапiя; тiлесно-орiєнтована терапiя; танцювальна терапiя, терапії диханням та ін.
Тривають програми реабілітації від 21 до 28 днів з урахуванням патопсихологічного обстеження.
У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання", що розроблена на основі всесвітньовідомої професійної програми "12 кроків" - Мінесотська модель, доповнена сучасними психотерапевтичними елементами. Програма відповідає Протоколам надання наркологічної допомоги, Реабілітаційному комплексу №1 «Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України».
Реабілітаційні втручання передбачають системний підхід та етапність надання психотерапевтичної допомоги.
Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, що не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин. Програми реабілітації включають: індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА або АН.
Після закінчення програми пацієнти подальша психосоціальна реабілітація здійснюється у наркологічному відділенні №5