Реабілітаційне наркологічне відділення

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: вул. Качалова, 5 404-3696 :Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психолог...)
 
(6 проміжних версій не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
-
вул. Качалова, 5 404-3696
+
{{Телефон довідкової диспетчерської служби 380-44-524-4493 цілодобово}}
-
:Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу (проведення індивідуальної та групової психокорекційної роботи, патопсихологічного обстеження, музикотерапії, арттерапії, відеотерапії, терапії диханням та ін). У відділенні відбувається відбір хворих для групових методик психокорекційного лікування, інформування хворих та членів їх сімей про систему лікування в КМНКЛ «Соціотерапія».
+
 
-
:Триває програма реабілітації 28 днів з урахуванням обстеження. Для сильно ослаблених хворих існує полегшений варіант реабілітаційної програми тривалістю 21 день.
+
вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696
 +
:Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу паціентам, яка включає індивідуальну та групову психокорекційну роботу, патопсихологічне обстеження, музикотерапію, арттерапію, відеотерапію, раціональну терапію; арт-терапiю; тiлесно-орiєнтовану терапiю; танцювальну терапiю, терапію диханням та ін.
 +
Програми реабілітації передбачають індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА або АН.
 +
:Тривалість програми реабілітації становить від 21 до 28 днів з урахуванням результатів патопсихологічного обстеження.  
 +
:У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання", що розроблена на основі всесвітньовідомої професійної програми "12 кроків" (Мінесотська модель), що доповнена сучасними психотерапевтичними елементами. Програма відповідає Протоколам надання наркологічної допомоги, Реабілітаційному комплексу №1 «Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України».
 +
:Реабілітаційні заходи, що проводяться у відділенні, передбачають системний підхід та етапність надання психотерапевтичної допомоги.
 +
:Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, що не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин.
 +
:Після закінчення програми пацієнти подальша психосоціальна реабілітація здійснюється у [http://http://sociotherapy.org.ua/www/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%E2%84%965 наркологічному відділенні №5]

Поточна версія на 17:49, 16 січня 2013

вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696

Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу паціентам, яка включає індивідуальну та групову психокорекційну роботу, патопсихологічне обстеження, музикотерапію, арттерапію, відеотерапію, раціональну терапію; арт-терапiю; тiлесно-орiєнтовану терапiю; танцювальну терапiю, терапію диханням та ін.

Програми реабілітації передбачають індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА або АН.

Тривалість програми реабілітації становить від 21 до 28 днів з урахуванням результатів патопсихологічного обстеження.
У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання", що розроблена на основі всесвітньовідомої професійної програми "12 кроків" (Мінесотська модель), що доповнена сучасними психотерапевтичними елементами. Програма відповідає Протоколам надання наркологічної допомоги, Реабілітаційному комплексу №1 «Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України».
Реабілітаційні заходи, що проводяться у відділенні, передбачають системний підхід та етапність надання психотерапевтичної допомоги.
Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, що не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин.
Після закінчення програми пацієнти подальша психосоціальна реабілітація здійснюється у наркологічному відділенні №5