Реабілітаційне наркологічне відділення

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 2: Рядок 2:
вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696
вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696
-
:Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу (проведення індивідуальної та групової психокорекційної роботи, патопсихологічного обстеження, музикотерапії, арттерапії, відеотерапії, терапії диханням та ін). У відділенні відбувається відбір хворих для групових методик психокорекційного лікування, інформування хворих та членів їх сімей про систему лікування в КМНКЛ «Соціотерапія».
+
:Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу: індивідуальна та групова психокорекційна робота, патопсихологічне обстеження, музикотерапія, арттерапія, відеотерапія, - раціональна терапія; арт-терапiя; тiлесно-орiєнтована терапiя; танцювальна терапiя, терапії диханням та ін.  
-
:Триває програма реабілітації 28 днів з урахуванням обстеження. Для сильно ослаблених хворих існує полегшений варіант реабілітаційної програми тривалістю 21 день.
+
:Тривають програми реабілітації від 21 до 28 днів з урахуванням патопсихологічного обстеження.  
-
:У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання" яка розроблена на основі всесвітньо відомої програми "12 кроків" - Мінесотська модель, доповнена і адаптована до слов'янського менталітету. Програма відповідає Реабілітаційному комплексу №1 "Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України, затверджених наказом MО3 України №226 від 27.07.1998 року.
+
:У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання", що розроблена на основі всесвітньовідомої професійної програми "12 кроків" - Мінесотська модель, доповнена сучасними психотерапевтичними елементами. Програма відповідає Протоколам надання наркологічної допомоги, Реабілітаційному комплексу №1 «Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України».  
-
:Реабілітаційні послуги передбачають системний підхід та етапність надання психологічної допомоги.
+
:Реабілітаційні втручання передбачають системний підхід та етапність надання психотерапевтичної допомоги.  
-
:Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, які не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин. Програма реабілітації включає: індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА, або АН.
+
:Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, що не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин. Програми реабілітації включають: індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА або АН.
 +
:Після закінчення програми пацієнти подальша психосоціальна реабілітація здійснюється у [http://http://sociotherapy.org.ua/www/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%E2%84%965 наркологічному відділенні №5]

Версія 08:04, 25 жовтня 2012

вул. Качалова, 5, тел. +380-44-404-3696

Реабілітаційне наркологічне відділення надає безкоштовну психологічну допомогу: індивідуальна та групова психокорекційна робота, патопсихологічне обстеження, музикотерапія, арттерапія, відеотерапія, - раціональна терапія; арт-терапiя; тiлесно-орiєнтована терапiя; танцювальна терапiя, терапії диханням та ін.
Тривають програми реабілітації від 21 до 28 днів з урахуванням патопсихологічного обстеження.
У відділенні функціонує еклектична стаціонарна реабілітаційна програма "Шлях до одужання", що розроблена на основі всесвітньовідомої професійної програми "12 кроків" - Мінесотська модель, доповнена сучасними психотерапевтичними елементами. Програма відповідає Протоколам надання наркологічної допомоги, Реабілітаційному комплексу №1 «Уніфікованих стандартів надання наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних установах України».
Реабілітаційні втручання передбачають системний підхід та етапність надання психотерапевтичної допомоги.
Програма «Шлях до одужання» використовує тільки добре апробовані в психотерапевтичній практиці методи, принципи та підходи, що не мають протипоказань для осіб з психічними та поведінковими розладами, викликаними вживанням психоактивних речовин. Програми реабілітації включають: індивідуальне, групове, сімейне консультування і психотерапію; освітню та антистресову програми; самостійну роботу клієнта; участь у групах самодопомоги АА або АН.
Після закінчення програми пацієнти подальша психосоціальна реабілітація здійснюється у наркологічному відділенні №5