Наркологічне відділення №2 (клініка ургентної наркології та детоксикації)

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

Перейти до: навігація, пошук

Наркологічне відділення №2

вул. Качалова, 5а, тел. +380-44-404-0115, +380-44-404-3696
Наркологічне відділення №2 забезпечує цілодобове надання стаціонарної наркологічної допомоги особам:
1. В плановому порядку за інформованою згодою пацієнта при потребі тимчасового короткочасного медичного втручання, що направлене на ліквідування гострих проявів інтоксикації (алкогольне сп’яніння), зі станом відміни алкоголю (похмілля, „обрив запою”) або інших психоактивних речовин;
2. В ургентному порядку з гострою інтоксикацією внаслідок вживання алкоголю з розладами сприйняття.
У відділенні застосовуються сучасні методи детоксикації, лабораторні дослідження, працюють висококваліфіковані лікарі-наркологи. Постійно консультують психолог, соціальний працівник, лікар-терапевт.

За станом пацієнта ведеться цілодобове медичне спостереження, проводиться дезінтоксикаційна та симптоматична терапія відповідно до стану пацієнта, надається наркологічна психологічна допомога згідно стандартів наркологічної допомоги населенню в лікувально-профілактичних закладах України.

Палати 2-4-х місні, декілька палат підвищеного комфорту, облаштовані телевізором та холодильником.

Після проходження курсу лікування в Наркологічному відділенні №2 пацієнт має можливість пройти курс реабілітації в одному з відділень КМНКЛ „Соціотерапія” (Наркологічне реабілітаційне відділення, Наркологічне відділення №5, що здійснює психосоціальну реабілітацію). Після виписки з відділення пацієнт отримує підтримуюче лікування, має змогу відвідувати консультації психолога. Для родичів пацієнтів (співзалежні) проводяться індивідуальні та групові консультації психолога.
При необхідності, під час перебування на стаціонарному лікуванні, надається листок тимчасової непрацездатності, за бажанням пацієнта, без зазначення наркологічного діагнозу.

Можливе анонімне лікування.