Наркологічне відділення №1

Матеріал з Соціотерапія

Перейти до: навігація, пошук

НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1


пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами, важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля), пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин, що потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках інтенсивної терапії.
Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, а також палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.
У відділенні є палата підвищеного комфорту.
У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу. У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
Проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної реабілітації.