Наркологічне відділення №1

Матеріал з Соціотерапія

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1)
Рядок 1: Рядок 1:
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
-
:Наркологічне відділення №1 надає невідкладну наркологічну допомогу в цілодобовому режимі найважчим хворим з психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, резидуальні психотичні розлади та т. ін.). Палати інтенсивної терапії відділення обладнані устаткуванням, що дає змогу проводити реанімаційні заходи в повному обсязі, гіперборичну оксигенацію, а також веде спостереження за важкими хворими за допомогою цілодобового кардіомоніторування. У відділенні цілодобово працює клінічна лабораторія.
+
<br>Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
-
 
+
<br>Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами,  важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля),
-
 
+
-
 
+
-
------
+
-
 
+
-
 
+
-
Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, тяжкими станами абстиненції (похмілля), наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
+
-
Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами,  важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля),
+
пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин,  що потребують  не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках  інтенсивної терапії.
пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин,  що потребують  не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках  інтенсивної терапії.
-
Відділення складається з 2 х обсерваційних блоків, у  яких здійснюється лікування та цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, і палати інтенсивної терапії, де лікуються хворі які перебувають у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних  реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити  спостереження за важкими хворими за допомогою  
+
<br>Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, а також палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних  реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити  спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної  оксигенації.
-
сучасних   кардіомоніторів цілодобово,   у відділенні працює кабінет гіпербаричної  оксигенації.
+
<br>У відділенні є палата підвищеного комфорту.  
-
У відділенні є палата підвищеного комфорту. У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу.
+
<br>У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу.
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі -  наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі -  наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
-
Проводяться консультації: терапевтом, невропатологом, окулістом, пульмонологом, хірургом та професором психіатрії.     Кожен хворий проходить консультування у штатного психолога.
+
<br>Проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
-
Після пройденого лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної  реабілітації.
+
<br>Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної  реабілітації.

Версія 11:01, 5 липня 2011

НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1


пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами, важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля), пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин, що потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках інтенсивної терапії.
Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, а також палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.
У відділенні є палата підвищеного комфорту.
У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу. У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
Проводяться консультації професора психіатрії, терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожного пацієнта консультує штатний психолог.
Після проведеного лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної реабілітації.