Наркологічне відділення №1

Матеріал з Соціотерапія

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1)
 
(8 проміжних версій не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
{{Телефон довідкової диспетчерської служби 380-44-524-4493 цілодобово}}
 +
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
=НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1=
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
<br>пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
-
:Наркологічне відділення №1 надає невідкладну наркологічну допомогу в цілодобовому режимі найважчим хворим з психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, резидуальні психотичні розлади та т. ін.). Палати інтенсивної терапії відділення обладнані устаткуванням, що дає змогу проводити реанімаційні заходи в повному обсязі, гіперборичну оксигенацію, а також веде спостереження за важкими хворими за допомогою цілодобового кардіомоніторування. У відділенні цілодобово працює клінічна лабораторія.
+
<br>Наркологічне відділення №1 - багатопрофільне, спеціалізоване лікувально-профілактичне відділення було створене у 1992 роцi. :Наркологічне відділення №1 є структурною частиною цiлiсної системи лікування та реабiлiтацiї наркохворих, розгорнутої в КМНКЛ «Соцiотерапiя».
-
 
+
<br>Відділення має 35 наркологічних та реанімаційний блок на 12 ліжок для лікування наркологічних хворих, які мають гостру психотичну симптоматику внаслідок вживання алкоголю або потребують інтенсивної терапії у зв’язку з синдромом відміни алкоголю (абстиненції), що потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках, інтенсивної терапії. Хворі з алкогольними психозами розміщуються у спеціально відведених боксах.
-
 
+
<br>Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом, поведінкою хворих та палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у важких психотичних станах та мають супутню патологію. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.  
-
 
+
<br>У відділенні є палати підвищеного комфорту.  
-
------
+
<br>У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно проводити обстеження та надавати якісну наркологічну допомогу. У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, проводяться консультації терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожному пацієнту та родичам надається психологічна допомога. Для хворих та їх родичів створені максимально-сприятливi умови для одержання необхідної iнформацiї на догоспiтальному, госпiталбному та пiслягоспiтальному етапi.
-
 
+
<br>Після проведення медикаментозного лікування, пацієнту рекомендується пройти психосоціальну реабілітацію. За інформованою згодою, пацієнт може бути переведений, для подальшого лікування та проходження програм реабілітації,  в інші структурні підрозділи КМНКЛ «Соціотерапія» .
-
 
+
<br>
-
Наркологічне відділення №1 складається з 35 ліжок та 12 реанімаційних, і надає медичну допомогу хворим з гострими психотичними розладами внаслідок вживання алкоголю, тяжкими станами абстиненції (похмілля), наркотиків та інших психоактивних речовин (психози, тяжкі абстиненції).
+
<div style="border-width: 4px; border-style: dotted; border-color: grey;" class="plainlinks"><center>[[Файл:пер.Демеевский_5а.jpg]]</center></div>
-
Наркологічне відділення №1 – надає цілодобову консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу хворим з гострими психозами,  важкими абстинентними станами, (станами відміни, похмілля),
+
-
пов’язаними з відміною алкоголю та інших психоактивних речовин,   що потребують   не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках інтенсивної терапії.
+
-
Відділення складається з 2 х обсерваційних блоків, у  яких здійснюється лікування та цілодобовий нагляд за станом та поведінкою хворих, і палати інтенсивної терапії, де лікуються хворі які перебувають у тяжких станах. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою  
+
-
сучасних   кардіомоніторів цілодобово,   у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.
+
-
У відділенні є палата підвищеного комфорту. У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно надавати наркологічну допомогу.
+
-
У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, чуйний середній медичний персонал.
+
-
Проводяться консультації: терапевтом, невропатологом, окулістом, пульмонологом, хірургом та професором психіатрії.     Кожен хворий проходить консультування у штатного психолога.
+
-
Після пройденого лікування, за бажанням, пацієнт переводиться в інший структурний підрозділ КМНКЛ « Соціотерапія » для подальшої психологічної та психосоціальної  реабілітації.
+

Поточна версія на 08:58, 25 жовтня 2012

НАРКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №1


пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-4471
Наркологічне відділення №1 - багатопрофільне, спеціалізоване лікувально-профілактичне відділення було створене у 1992 роцi. :Наркологічне відділення №1 є структурною частиною цiлiсної системи лікування та реабiлiтацiї наркохворих, розгорнутої в КМНКЛ «Соцiотерапiя».
Відділення має 35 наркологічних та реанімаційний блок на 12 ліжок для лікування наркологічних хворих, які мають гостру психотичну симптоматику внаслідок вживання алкоголю або потребують інтенсивної терапії у зв’язку з синдромом відміни алкоголю (абстиненції), що потребують не тільки наркологічної допомоги, а у складних випадках, інтенсивної терапії. Хворі з алкогольними психозами розміщуються у спеціально відведених боксах.
Відділення складається з 2-х обсерваційних блоків, де проводиться лікування та здійснюється цілодобовий нагляд за станом, поведінкою хворих та палати інтенсивної терапії, де перебувають хворі, які знаходяться у важких психотичних станах та мають супутню патологію. Палата інтенсивної терапії відділення оснащена устаткуванням, що дає змогу проводити весь комплекс необхідних реанімаційних заходів у повному обсязі, а також проводити спостереження за важкими хворими за допомогою сучасних кардіомоніторів цілодобово, у відділенні працює кабінет гіпербаричної оксигенації.
У відділенні є палати підвищеного комфорту.
У цілодобовому режимі працює клінічна лабораторія, що дає змогу якісно та своєчасно проводити обстеження та надавати якісну наркологічну допомогу. У відділенні працюють кваліфіковані лікарі - наркологи та анестезіологи з вищою та першою категоріями, проводяться консультації терапевта, невропатолога, окуліста, пульмонолога, хірурга. Кожному пацієнту та родичам надається психологічна допомога. Для хворих та їх родичів створені максимально-сприятливi умови для одержання необхідної iнформацiї на догоспiтальному, госпiталбному та пiслягоспiтальному етапi.
Після проведення медикаментозного лікування, пацієнту рекомендується пройти психосоціальну реабілітацію. За інформованою згодою, пацієнт може бути переведений, для подальшого лікування та проходження програм реабілітації, в інші структурні підрозділи КМНКЛ «Соціотерапія» .