Денний стаціонар

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 6: Рядок 6:
:У відділенні працює програма замісної терапії з використанням препарату «Метадол» особам з наркотичною залежністю.  
:У відділенні працює програма замісної терапії з використанням препарату «Метадол» особам з наркотичною залежністю.  
-
:''„На  сьогоднішній день не існує єдиного методу  лікування, ефективного для всіх індивідів з опіоїдною залежністю, має бути доступним досить широкий спектр різноманітних методів лікування. Замісна підтримуюча терапія – один із найбільш ефективних методів лікування опіоїдної залежності”'' – така спільна позиція міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Управління ООН з наркотиків і злочинності (УООННЗ) та Об’єднаної програми ООН зі СНІД (ЮНЕЙДС).
+
:''„На  сьогоднішній день не існує єдиного методу  лікування, ефективного для всіх індивідів з опіоїдною залежністю, має бути доступним досить широкий спектр різноманітних методів лікування. Замісна підтримуюча терапія – один із найбільш ефективних методів лікування опіоїдної залежності”'' – така спільна позиція міжнародних експертів [http://http://www.who.int/ Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)], [http://www.unodc.org Управління ООН з наркотиків і злочинності (УООННЗ)] та [http://www.unaids.org Об’єднаної програми ООН зі СНІД (ЮНЕЙДС)].
 +
<br>З пацієнтами програми замісної терапії працюють лікарі-наркологи та соціальні працівники. За необхідністю надаються консультації лікарем-інфекціоністом, терапевтом, невропатологом, пульмонологом, хірургом.
 +
<br>Також у режимі денного стаціонару відповідно до Протоколів надання наркологічної допомоги та Стандартів проводиться обстеження, лікування та реабілітація осіб, які вживають каннабіноїди, амфетаміни та інші наркотичні/психоактивні речовини
 +
<br>Tелефон для довідок: 524-25-97

Версія 09:53, 25 жовтня 2012

пров. Деміївський, 5а, тел. +380-44-524-2597

вул. Відпочинку, 18, тел. 450-9174

У відділенні працює програма замісної терапії з використанням препарату «Метадол» особам з наркотичною залежністю.
„На сьогоднішній день не існує єдиного методу лікування, ефективного для всіх індивідів з опіоїдною залежністю, має бути доступним досить широкий спектр різноманітних методів лікування. Замісна підтримуюча терапія – один із найбільш ефективних методів лікування опіоїдної залежності” – така спільна позиція міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Управління ООН з наркотиків і злочинності (УООННЗ) та Об’єднаної програми ООН зі СНІД (ЮНЕЙДС).


З пацієнтами програми замісної терапії працюють лікарі-наркологи та соціальні працівники. За необхідністю надаються консультації лікарем-інфекціоністом, терапевтом, невропатологом, пульмонологом, хірургом.
Також у режимі денного стаціонару відповідно до Протоколів надання наркологічної допомоги та Стандартів проводиться обстеження, лікування та реабілітація осіб, які вживають каннабіноїди, амфетаміни та інші наркотичні/психоактивні речовини
Tелефон для довідок: 524-25-97