Головна сторінка

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
<metakeywords>Sociotherapy,clinic,narcological,Киевская,городская,наркологическая,клиническая,больница,Социотерапия,КГНКБ,Київська,міська,наркологічна,клінічна,лікарня,Соціотерапія,substitution,therapy,Заместительная,терапия,Замісна,терапія,лікування,наркозалежності,алкозалежності,Київ,Лечение,наркомании,алкозависимости,Киев,drug,abuse,Kyiv,alcohol abuse,treatment,наркологічний диспансерно-динамічний нагляд,профілактика вижвання психоактивних речовин</metakeywords>
<metakeywords>Sociotherapy,clinic,narcological,Киевская,городская,наркологическая,клиническая,больница,Социотерапия,КГНКБ,Київська,міська,наркологічна,клінічна,лікарня,Соціотерапія,substitution,therapy,Заместительная,терапия,Замісна,терапія,лікування,наркозалежності,алкозалежності,Київ,Лечение,наркомании,алкозависимости,Киев,drug,abuse,Kyiv,alcohol abuse,treatment,наркологічний диспансерно-динамічний нагляд,профілактика вижвання психоактивних речовин</metakeywords>
-
<center>[[Image:Vievska2.jpg|center|300px|Vievska2.jpg]]<br /><h4>18 вересня 2012 року, на 81 році життя,  
+
<center>[[Image:Vievska2.jpg|center|300px|Vievska2.jpg]]<br /><h4>18 вересня 2012 року, на 82 році життя, померла Вієвська Галина Анатоліївна, професор-консультант Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія", доктор медичних наук, професор кафедри психіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти, ветеран Великої Вітчизняної війни.
-
раптово померла Доктор медичних наук,  
+
Все своє життя Галина Анатоліївна присвятила психіатрії та наркології, була видатним неперевершеним вчителем для багатьох поколінь фахівців. Лекції Галини Анатоліївни буди захоплюючими, доступними та вкрай цікавими.
-
професор кафедри психіатрії,  
+
Колектив нашої лікарні завжди пам'ятатиме Галину Анатоліївну як делікатну та інтелігентну, щиру та чуйну, співчутливу та мудру людину, жінку, яка завжди була взірцем для всіх нас.
-
Ветеран Великої вітчизняної війни
+
-
[[ВІЄВСЬКА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА]]
+
ВІЄВСЬКА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА
-
(2 листопада 1930 – 18 вересня 2012)
+
(4 листопада 1930 – 18 вересня 2012)
 +
Вiєвська Галина Анатоліївна народилася в 1930 р. у м. Запоріжжя. Закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту в 1954 році за фахом “психіатрія”. Після закінчення інституту працювала лікарем у Вінницькій психiатричнiй лікарні, а з 1956 року на кафедрі психіатрії Вінницького медичного інституту послідовно – асистентом, доцентом, завідуючою кафедрою, професором кафедри включно до 1995 року. З 1995 року працювала лікарем-психіатром Київської міської наркологічної лiкарнi “Соцiотерапiя”.
 +
1963 р. – кандидат медичних наук
 +
1970 р. – доцент кафедри психіатрії
 +
1974 р. – доктор медичних наук
 +
1976 р. – професор психіатрії
 +
Має 127 печатних робіт, присвячених питанням психіатрії та наркології. Проводила вдосконалення лікарів-психіатрів та наркологів всієї України. З 2001 року професор кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти.
 +
Ветеран Великої Вітчизняної війни.
-
Висловлюємо глибоке співчуття родичам померлої.</h4></center><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />
+
Сумуємо в зв'язку зі смертю Вієвської Галини Анатоліївни.
 +
Висловлюємо глибоке співчуття родичам померлої.
 +
 
 +
Прощання відбудеться біля будинку за адресою:
 +
м. Київ, пр. Голосіївський, 13, 21 вересня 2012 року о 10 годині.
 +
</h4></center><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />
'''Лікування наркологічних проблем у Київській міській наркологічній клінічній лікарні "Соціотерапія" це:'''
'''Лікування наркологічних проблем у Київській міській наркологічній клінічній лікарні "Соціотерапія" це:'''

Версія 12:43, 19 вересня 2012

Vievska2.jpg

18 вересня 2012 року, на 82 році життя, померла Вієвська Галина Анатоліївна, професор-консультант Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія", доктор медичних наук, професор кафедри психіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти, ветеран Великої Вітчизняної війни.

Все своє життя Галина Анатоліївна присвятила психіатрії та наркології, була видатним неперевершеним вчителем для багатьох поколінь фахівців. Лекції Галини Анатоліївни буди захоплюючими, доступними та вкрай цікавими. Колектив нашої лікарні завжди пам'ятатиме Галину Анатоліївну як делікатну та інтелігентну, щиру та чуйну, співчутливу та мудру людину, жінку, яка завжди була взірцем для всіх нас.

ВІЄВСЬКА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА (4 листопада 1930 – 18 вересня 2012) Вiєвська Галина Анатоліївна народилася в 1930 р. у м. Запоріжжя. Закінчила лікувальний факультет Київського медичного інституту в 1954 році за фахом “психіатрія”. Після закінчення інституту працювала лікарем у Вінницькій психiатричнiй лікарні, а з 1956 року на кафедрі психіатрії Вінницького медичного інституту послідовно – асистентом, доцентом, завідуючою кафедрою, професором кафедри включно до 1995 року. З 1995 року працювала лікарем-психіатром Київської міської наркологічної лiкарнi “Соцiотерапiя”. 1963 р. – кандидат медичних наук 1970 р. – доцент кафедри психіатрії 1974 р. – доктор медичних наук 1976 р. – професор психіатрії Має 127 печатних робіт, присвячених питанням психіатрії та наркології. Проводила вдосконалення лікарів-психіатрів та наркологів всієї України. З 2001 року професор кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти. Ветеран Великої Вітчизняної війни.

Сумуємо в зв'язку зі смертю Вієвської Галини Анатоліївни. Висловлюємо глибоке співчуття родичам померлої.

Прощання відбудеться біля будинку за адресою: м. Київ, пр. Голосіївський, 13, 21 вересня 2012 року о 10 годині.


Лікування наркологічних проблем у Київській міській наркологічній клінічній лікарні "Соціотерапія" це:

- Гуманістичний та нерепресивний підхід до лікування наркологічних пацієнтів;
- Безвідмовність та анонімність лікування;
- Комплекс ефективних сучасних заходів по лікуванню алкогольної та наркотичної залежності;
- Сучасні методики медикаментозного та психотерапевтичного лікування наркологічних хворих;
- Діагностика складних випадків;
- Повний соціально-психологічний супровід пацієнта та його родини на весь період лікування.

Існує умовний поділ процесу лікування наркологічних хворих:

1. Встановлення діагнозу, оцінка мотивації до лікування;
2. Детоксикація з використанням сучасних схем лікування проводиться висококваліфікованими лікарями-наркологами;
3. На основі результатів діагностики розробка індивідуального плану лікування та реабілітації.

В лікуванні залежностей важливим є комплексний підхід, який приділяє увагу різним сторонам залежності, а саме фізичній, психологічній, міжособистісній та ін.


Зміст

КИЇВСЬКА МІСЬКА НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "СОЦІОТЕРАПІЯ"

Київська міська наркологічна клінічна лікарня являє собою унiкальну вiтчизняну систему лiкування та реабiлiтацiї хворих, якi мають проблеми вживання наркотикiв та алкоголю та членiв їх сiмей. КМНКЛ "Соцiотерапiя" - це наркологiчна служба, що обслуговує весь Київ (близько 5 тис. стацiонарних та 10 тис. амбулаторних хворих на рiк).

КМНКЛ "Соцiотерапiя" - перша установа в Українi, де з 1989р. почали працювати соцiальнi працiвники, в тому числi з числа колишнiх пацiєнтiв наркологiчної служби та їх родичiв.
Система роботи КМНКЛ "Соцiотерапiя" пройшла випробування та визнана фахiвцями Всесвiтньої Органiзацiї охорони здоров’я, Мiжнародного Комiтету з контролю за наркотиками ООН, фахiвцями iнших реабiлiтацiйних та науково-дослідницьких центрiв США, ФРН, Швецiї, деяких iнших країн, а Національною координаційною радою боротьби з наркоманією при Кабінеті Міністрів України виділена як базова для впровадження в нашій країні.
Головна особливiсть КМНКЛ "Соцiотерапiя" - це наявнiсть цiлiсної системи безкоштовного обслуговування наркологiчних хворих та членiв їх родин, що включає в себе найрiзноманiтнiшi пiдходи вiд бiологiчно спрямованих, включаючи реанiмацiю, до найсучаснiших психологiчних професiйних програм, а також пiдроздiлiв, побудованих на принципах колективної вiдповiдальностi хворих (терапевтичнi спiльноти). Наркологiчнi захворювання потребують саме цiлiсного системного пiдходу, а не сподiвань на видатнi можливостi однiєї особи чи одного окремого пiдроздiлу.

Історична довідка

Київську мiську наркологiчну клінічну лiкарню «Соціотерапія» було створено в 1979 році, як Київський міський наркологічний диспансер. В 1990 році наказом Головного управління охорони здоров'я м. Києва, виходячи з деонтологічних причин та в зв'язку з розпочатою реорганізацією, установа отримала назву – Київське об’єднання «Соцiотерапiя». В 1998 роцi згiдно з наказом Головного управлiння охорони здоров’я м. Києва вiд 19.12.98р. № 392 на виконання розпорядження Київської мiської державної адмiнiстрацiї вiд 27.10.1997 №1718 «Про реорганiзацiю закладiв охорони здоров’я м.Києва» КО «Соцiотерапiя» отримало свою сучасну назву.

Лікувальні потужності

Стаціонарна допомога наркологічним хворим надається п'ятьма відділеннями, що надають амбулаторну та стаціонарну наркологічну допомогу в цілодобовому режимі та розташовані в різних районах міста, як на лівому, так і на правому березі.
Зміст клінічної діяльності згаданих підрозділів є різним. Стаціонари та денні стаціонари об'єднані в цілісний лікувально-реабілітаційний комплекс, де відділення взаємодоповнюють одне одного. Всіх наркологічних хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, обов’язково обстежують лікарі: кардіолог, хірург, терапевт, пульмонолог, окуліст, невропатолог, ендокринолог, гінеколог та консультує психіатр. Хворі проходять обстеження з термодіагностики, УЗО, електроенцефалографії, ЕКГ. Установа забезпечує проведення ургентним хворим гіпербаричну оксигенацію, гемосорбцію, мікрорезонансну терапію, лазеротерапію, голкорефлексотерапію.

Інші підрозділи лікарні

Реабілітація пацієнтів

Замісна підтримувальна терапія

Відділення профілактичних наркологічних оглядів громадян

Наркологічне диспансерне відділення

Відділення медичних оглядів на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння

Інформаційно-консультативні соціально-наркологічні приймальні

Керівництво лікарні

Наша електронна адреса [email protected]