Київська міська наркологічна клінічна лікарня являє собою унiкальну вiтчизняну систему лiкування та реабiлiтацiї хворих, якi мають проблеми вживання наркотикiв та алкоголю та членiв їх сiмей. КМНКЛ “Соцiотерапiя” – це наркологiчна служба, що обслуговує весь Київ (більше 10 тисяч стаціонарно, та більше ніж 45 тисяч амбулаторно хворих на рiк).

КМНКЛ “Соцiотерапiя” – перша установа в Українi, де з 1989р. почали працювати соцiальнi працiвники, в тому числi з числа колишнiх пацiєнтiв наркологiчної служби та їх родичiв.

Система роботи КМНКЛ “Соцiотерапiя” пройшла випробування та визнана фахiвцями Всесвiтньої Органiзацiї охорони здоров’я, Мiжнародного Комiтету з контролю за наркотиками ООН, фахiвцями iнших реабiлiтацiйних та науково-дослідницьких центрiв США, ФРН, Швецiї, деяких iнших країн, а Національною координаційною радою боротьби з наркоманією при Кабінеті Міністрів України виділена як базова для впровадження в нашій країні.Головна особливiсть КМНКЛ “Соцiотерапiя” – це наявнiсть цiлiсної системи безкоштовного обслуговування наркологiчних хворих та членiв їх родин, що включає в себе найрiзноманiтнiшi пiдходи вiд бiологiчно спрямованих, включаючи реанiмацiю, до найсучаснiших психологiчних професiйних програм, а також пiдроздiлiв, побудованих на принципах колективної вiдповiдальностi хворих (терапевтичнi спiльноти). Наркологiчнi захворювання потребують саме цiлiсного системного пiдходу, а не сподiвань на видатнi можливостi однiєї особи чи одного окремого пiдроздiлу.

Лікувальні потужності

Стаціонарна допомога наркологічним хворим надається п’ятьма відділеннями, що надають амбулаторну та стаціонарну наркологічну допомогу в цілодобовому режимі та розташовані в різних районах міста, як на лівому, так і на правому березі.
наркологічне відділення №1 – має 35 наркологічних ліжок для лікування хворих в гострих станах з реанімаційним блоком на 12 ліжок,
наркологічне відділення №2 (клініка ургентної наркології та детоксикації) – на 40 ліжок,
наркологічне відділення №3 – на 30 ліжок,
наркологічне відділення №4 – на 50 ліжок з 9 реанімаційними ліжками включно,
наркологічне відділення №5 – на 45 ліжок.
Зміст клінічної діяльності згаданих підрозділів є різним. Стаціонари та денні стаціонари об’єднані в цілісний лікувально-реабілітаційний комплекс, де відділення взаємодоповнюють одне одного. Всіх наркологічних хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, обов’язково обстежують лікарі: кардіолог, хірург, терапевт, пульмонолог, окуліст, невропатолог, ендокринолог, гінеколог та консультує психіатр. Хворі проходять обстеження з термодіагностики, УЗО, електроенцефалографії, ЕКГ. Установа забезпечує проведення ургентним хворим гіпербаричну оксигенацію, гемосорбцію, мікрорезонансну терапію, лазеротерапію, голкорефлексотерапію.

Історична довідка

Київську мiську наркологiчну клінічну лiкарню «Соціотерапія» було створено в 1979 році, як Київський міський наркологічний диспансер. В 1990 році наказом Головного управління охорони здоров’я м. Києва, виходячи з деонтологічних причин та в зв’язку з розпочатою реорганізацією, установа отримала назву – Київське об’єднання «Соцiотерапiя». В 1998 роцi згiдно з наказом Головного управлiння охорони здоров’я м. Києва вiд 19.12.98р. № 392 на виконання розпорядження Київської мiської державної адмiнiстрацiї вiд 27.10.1997 №1718 «Про реорганiзацiю закладiв охорони здоров’я м.Києва» КО «Соцiотерапiя» отримало свою сучасну назву.

Телефони довідкової диспетчерської служби:

+38 (044) 524-89-90

+38 (044) 258-68-91

+38 (044) 524-44-71

+38 (044) 524-34-93

email: kmnkl_socio@kyivcity.gov.ua

Деміївський пров., , Київ, Україна, 03039

Посттравматичний стресовий розлад- так звучить нова проблема українців

|

Київський міський кризовий центр «Соціотерапія»- а так вже звучить рішення, яке ми створили для кожного громадянина Кризовий центр «Соціотерапія»- це місце, де кожен українець може отримати психологічну допомогу, а саме комплексну стаціонарну реабілітацію... Читати далі

|

Щорічно 28 липня в Україні проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Метою цього дня є підвищення обізнаності про гепатити, привертання уваги до проблем діагности, профілактики та його лікування. Згідно з ВООЗ, щотридцять секунд... Читати далі