Інформаційно-консультативні соціально-наркологічні приймальні

Матеріал з КМНКЛ Соціотерапії

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
(9 проміжних версій не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
-
вул. Довженка, 2 тел. 456-1128; вул. Новодарницька, 26 (цілодобово)
+
{{Телефон довідкової диспетчерської служби 380-44-524-4493 цілодобово}}
-
:У київській міській наркологічній клінічній лікарні „Соціотерапія” в цілодобовому режимі працюють дві інформаційно-консультативні соціально-наркологічні приймальні, створені наркологічною службою спільно з Київським міським центром соціальних служб для молоді. :Інформаційні послуги надаються як по телефону, так і безпосередньо за зверненнями. Особи, які звертаються до приймальні, в залежності від стану, направляються до наркологічних відділень КМНКЛ „Соціотерапія”, інших неурядових організацій та реабілітаційних центрів міста, клубів Анонімних Алкоголіків та Анонімних Наркоманів. Консультації проводять соціальні працівники та лікарі-наркологи. Обстеження та тестування проводиться по шкалі критеріїв важкості стану, в результаті якого клієнтові, в т.ч. і дітям, пропонуються варіанти лікування та реабілітації.
+
 
 +
вул. Довженка, 2 тел. +380-44-456-1128; вул. Новодарницька, 26 (цілодобово)
 +
:У київській міській наркологічній клінічній лікарні „Соціотерапія” в цілодобовому режимі працюють дві інформаційно-консультативні соціально-наркологічні приймальні, створені наркологічною службою спільно з [http://www.ssm.kiev.ua Київським міським центром соціальних служб для молоді].  
 +
:Інформаційні послуги надаються як по телефону, так і безпосередньо за зверненнями. Особи, які звертаються до приймальні, в залежності від стану, направляються до наркологічних відділень КМНКЛ „Соціотерапія”, інших неурядових організацій та реабілітаційних центрів міста, клубів Анонімних Алкоголіків та Анонімних Наркоманів. Консультації проводять соціальні працівники та лікарі-наркологи. Обстеження та тестування проводиться по шкалі критеріїв важкості стану, в результаті якого клієнтові, в т.ч. і дітям, пропонуються варіанти лікування та реабілітації.
 +
''У разі виникнення проблем пов’язаних зі вживанням [http://sociotherapy.org.ua/index.php/CAGE алкоголю] чи [http://sociotherapy.org.ua/index.php/Ознаки_вживання_наркотичних_речовин_дітьми: наркотичних речовин], запрошуємо звернутись за консультацією до однієї з соціально-наркологічних приймалень''

Поточна версія на 13:41, 28 грудня 2011

вул. Довженка, 2 тел. +380-44-456-1128; вул. Новодарницька, 26 (цілодобово)

У київській міській наркологічній клінічній лікарні „Соціотерапія” в цілодобовому режимі працюють дві інформаційно-консультативні соціально-наркологічні приймальні, створені наркологічною службою спільно з Київським міським центром соціальних служб для молоді.
Інформаційні послуги надаються як по телефону, так і безпосередньо за зверненнями. Особи, які звертаються до приймальні, в залежності від стану, направляються до наркологічних відділень КМНКЛ „Соціотерапія”, інших неурядових організацій та реабілітаційних центрів міста, клубів Анонімних Алкоголіків та Анонімних Наркоманів. Консультації проводять соціальні працівники та лікарі-наркологи. Обстеження та тестування проводиться по шкалі критеріїв важкості стану, в результаті якого клієнтові, в т.ч. і дітям, пропонуються варіанти лікування та реабілітації.

У разі виникнення проблем пов’язаних зі вживанням алкоголю чи наркотичних речовин, запрошуємо звернутись за консультацією до однієї з соціально-наркологічних приймалень